У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Кагарлик

Для більшості людей, похід до лікаря стоматолога є мало не подвигом. Адже з дитинства багато хто пам'ятає, якими болючим бувають такі візити. І більшість пацієнтів терплять зубний біль до останнього, відкладаючи похід до стоматолога на майбутнє. Але за останні кілька років змінилися методики і способи лікування зубів, які використовує сучасна стоматологія. Кагарлик місто яке активно розвивається, але рівень стоматологічних послуг знаходиться на недостатньому рівні, і надати стоматологічну допомогу найвищого класу зможе клініка «Дарина».

Сучасна стоматологія використовує зараз самі передові наукові та технічні розробки. І нині лікування зубів практично є безболісним процесом, і все це завдяки використанню сучасних методів анестезії. Не тільки сучасними матеріалами і методиками лікування, а й фахівцями найвищого класу славитися сучасна стоматологія. Кагарлик знаходиться в зоні посиленого радіоекологічного контролю, а радіонукліди завдають великої шкоди стану здоров'я і звичайно ж - здоров'ю зубів. Клініка «Дарина» оснащена найсучаснішою технікою, яку на даний момент має в своєму розпорядженні стоматологія. Кагарлик розташований не далеко від Білої Церкви, і його жителям не складе великих труднощів проїхати кілька десятків кілометрів, щоб отримати висококваліфіковану допомогу в стоматологічному кабінеті «Дарина».

Наша адреса: м Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Фахівці кабінету «Дарина» переконані, що всім жителям України повинна бути доступна сучасна стоматологія. Кагарлик, як досить велике і сучасне місто не є винятком.

У стоматологічному кабінеті «Дарина» застосовуються сучасні методи, які дозволяють зробити лікування зубів і ясен, відбілювання, імплантацію зубів. Високий професіоналізм лікарів клініки «Дарина», а також використання сучасної стоматологічної техніки дозволяє відновити розміри зуба, його форму. Також, стоматологічний кабінет «Дарина» пропонує послуги з нарощування пошкоджених ділянок зубів. І звичайно ж, якщо зуб врятувати не представляється можливим – наші стоматологи зможуть безболісно витягти пошкоджений зуб, а на його місце поставити високоякісний імплант. У клініці «Дарина» ми використовуємо імпланти, які за своїми естетичними характеристиками не поступаються здоровим зубам.

Лікування, відбілювання, пломбування, реставрація, протезування зубів – з цими завданнями легко справляється сучасна стоматологія. Кагарлик може пишатися своїми жителями, їх працьовитістю і гостинністю, а професіонали клініки   «Дарина»   докладуть всіх зусиль, щоб зберегти їх зуби здоровими і красивими.

Отже, резюмуючи вище сказане можна відзначити наступні переваги стоматологічного кабінету «Дарина»:

 • гарантія на всі види стоматологічних послуг;
 • сучасна анестезія;
 • всі види лікування зубів;
 • висококласні лікарі стоматологи з великим досвідом роботи;
 • лояльна цінова політика;
 • рентгенологічний контроль при лікуванні зубів і протезуванні;
 • сучасне стоматологічне обладнання та матеріали;
 • вдале місце розташування (недалеко від Білоцерківської Міської лікарні №2.);

І наостанок, корисну пораду – при перших хворобливих відчуттях в зубах звертайтеся до лікаря, не займайтеся самолікуванням, це дозволить вам зберегти зуб здоровим і запобігти інших захворювань порожнини рота. Не забувайте раз на півроку відвідувати лікаря стоматолога. Адже зберегти свої зуби здоровими не так вже й складно, мінімальний догляд і профілактика – ось основні золоті правила. Кагарлик, як гарне місто повинен радувати своїх гостей гарною посмішкою його жителів, а гарна посмішка – пряма турбота фахівців стоматологічного кабінету «Дарина».

 
ГРАФІК РОБОТИ:
 • Понеділок – П'ятниця
  з 08:00 год. до 17:15 год.
 • Обідня перерва
  з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза