У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Рокитне

Ви мрієте про привабливу усмішку і здорові зуби – тоді стоматологічний кабінет Дарина чекає на Вас. Ми надаємо всі послуги найвищого рівня, які на сьогоднішній день може запропонувати стоматологія. Рокитне є одним з динамічно розвиваючих міст київської області, і медична інфраструктура не встигає за таким стрімким розвитком. Не є винятком і стоматологія. Рокитне звичайно має кілька установ які надають стоматологічні послуги, але більш якісну стоматологічну допомогу ви зможете отримати в стоматологічному кабінеті Дарина.

Повернути зубам білизну, здоровий вигляд, видалити дефект і навіть наростити частину зуба - допоможе сучасна стоматологія. Рокитне пов'язує з Білою Церквою автобусне і залізничне сполучення, і тому жителям Рокитно неважко буде дістатися до стоматологічного кабінету Дарина. Наша адреса: г. Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Дуже активно розвивається останнім часом естетична стоматологія. Рокитне, як і більшість міст київської області знаходиться в зоні особливої радіологічного контролю, а як відомо радіація негативно позначається, у тому числі і на здоров'я зубів. За цим жителям нашого регіону бажано частіше разу на рік проходити профілактичний огляд у лікаря стоматолога, для запобігання розвитку захворювань зубів, порожнини рота, ясен.

Всі вважають складною і болючою процедурою видалення зуба. Але з розвитком сучасної анестезіології ця процедура стала абсолютно безболісною. У клініці Дарина ми застосовуємо найсучасніші анестетики, і видалення зуба вам не принесе ніяких хворобливих відчуттів.

У клініці Дарина працюють досвідчені і кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, основне покликання яких - стоматологія. Рокитне може пишатися своїми жителями, їх працьовитістю і гостинністю, а клініка «Дарина» докладе всіх зусиль, щоб дрібні неприємності (на кшталт зубного болю) не затьмарювали їх життя.

У стоматологічному кабінеті Дарина ми не забуваємо і про дітей. До ваших послуг: лікування й видалення молочних зубів, пломбування, профілактичні методи, які має сучасна стоматологія. Рокитне гарне місто, і чим більше на вулицях посмішок, тим воно гарніше.

Основні послуги, які надає стоматологічний кабінет Дарина:

 • Консультаційні послуги кращих лікарів стоматологів.
 • Всі види лікування зубів (пломбування, реставрація, відбілювання, імплантація).
 • Протезування.
 • Імплантація зубів, відновлення зубного ряду.
 • Послуги ортодонта, установка брекет - систем;
 • Естетична і гігієнічна стоматологія (відбілювання зубів, усунення зубного каменю, декорування зубів).

Основними перевагами стоматологічного кабінету Дарина є:

 • зручне місце розташування;
 • можливість попереднього запису;
 • система знижок;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • узгодження з пацієнтом основних підходів до лікування.

Фахівці кабінету Дарина із задоволенням нададуть стоматологічну допомогу вищого розряду жителям міста Рокитне.

 
ГРАФІК РОБОТИ:
 • Понеділок – П'ятниця
  з 08:00 год. до 17:15 год.
 • Обідня перерва
  з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза