У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Сквира

Як легко може зіпсувати навіть самий радісний день неприємна зубна біль. Багато людей не надають цьому значення, терплять, що в результаті призводить до серйозної хвороби зуба, а в крайніх випадках хворий зуб доводиться видаляти. Лікування карієсу, відбілювання, реставрація, імплантація зубів з цими завданнями легко справляється сучасна стоматологія. Сквира один із значущих міст київської області, його інфраструктура розвивається, росте і населення міста. Активно зростаючому населенню потрібні якісно нові послуги, в тому числі і послуги які надає стоматологія. Сквира розташована недалеко від Білої Церкви, і клієнтам клініки «Дарина» не складе труднощів сюди дістатися.

Наша адреса: м Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Якщо у вас відколовся зуб, або потрібно відбілювання, вирівнювання зубів - до ваших послуг естетична стоматологія. Сквира, безсумнівно, має стоматологічні установи, але клініка «Дарина» забезпечена сучасними інструментами та фахівцями яких вимагає естетична стоматологія. Сквира, знаходиться в зоні посиленого радіоекологічного контролю, а радіоактивні елементи завдають великої шкоди не тільки здоров'ю, але й погіршують стан зубів.

Не потрібно також забувати і про профілактику зубних захворювань. Необхідно відвідувати регулярно стоматолога, а фахівці стоматологічного кабінету Дарина, є кращими в нашому регіоні. У нас працюють справжні професіонали з багаторічним досвідом, основне покликання яких & ndash; стоматологія. Сквира прекрасне, мальовниче і гарне місто, а в такому красивому місті і люди гарні. І щоб на вулицях міста розцвітали посмішками, клініка «Дарина» не пошкодує ніяких зусиль для цієї благородної справи.

Багато людей неохоче йдуть на прийом до стоматолога, особливо якщо потрібно видалити зуб, або поставити пломбу. Оскільки вважають, що хворобливі відчуття їм гарантовані. Не стоїть на місці, а активно розвивається сучасна медицина і стоматологія. Сквира по праву пишається своїми жителями, їх привітністю і працьовитістю. А зробити процедуру лікування зубів безболісної - пряма турбота стоматологічного кабінету Дарина. Наші фахівці застосовують тільки найсучасніші знеболюючі засоби, перетворюючи похід до стоматолога в приємне проведення часу.

Стоматологічний кабінет «Дарина» не забуває і про маленьких пацієнтів. Так, як дитячі зуби більшою мірою схильні до карієсу і вимагають підвищеної уваги лікаря стоматолога. Стоматологічний кабінет «Дарина» пропонує наступні послуги: лікування й видалення молочних зубів, установку брекет-систем, пломбування, лікування ясен, профілактичний огляд.

Стоматологічний кабінет «Дарина» надає наступні послуги:

 • консультації стоматологів вищої категорії;
 • повний спектр послуг що надаються при лікуванні зубів;
 • протезування зубів;
 • реставрація зубів;
 • гігієна порожнини рота;
 • естетична стоматологія.

Основні переваги стоматологічної клініки «Дарина»:

 • найвищий професіоналізм лікарів стоматологів;
 • сучасне обладнання, передові методики лікування, новітні медичні препарати та матеріали;
 • рентгенологічний контроль при лікуванні різних захворювань зубів і порожнини рота;
 • зручне місце розташування;
 • доступні ціни;
 • система знижок.
 
ГРАФІК РОБОТИ:
 • Понеділок – П'ятниця
  з 08:00 год. до 17:15 год.
 • Обідня перерва
  з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза