У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Тетіїв

Зуби людини – неодмінний атрибут краси, молодості, незмінна складова здоров'я, і ставлення до них має бути відповідним. Адже не є величезним секретом те, що відновлення втраченого зуба операція досить складна і дорога, і куди простіше вчасно звернеться до стоматолога для своєчасного лікування. Важливим чинником успішного лікування є правильний вибір фахівця стоматолога. У клініці Дарина працюють висококласні фахівці, справою життя яких стала стоматологія. Тетіїв важливий районний центр київського регіону, населення якого активно збільшується. Природно, такій кількості людей просто необхідні якісно нові послуги, в тому числі й ті, які надає стоматологія. Тетіїв не є винятком.

В основному пошук гарного стоматолога починається при виникненні серйозних проблем: нестерпна зубний біль, захворювання і запалення ясен, відколи емалі. Підтримувати стан зубів в нормальній формі досить нескладно, профілактика, періодичний огляд у лікаря, належний догляд – ось основні правила, дотримуватися яких рекомендує стоматологія. Тетіїв, нарівні з іншими населеними пунктами київського регіону находиться в зоні особливого радіологічного контролю, як відомо, радіонукліди негативно впливають і на здоров'я зубів.

Установка пломб, лікування ясен і зубів, реставрація, протезування, відбілювання – всі ці проблеми вирішує сучасна стоматологія. Тетіїв знаходиться в безпосередній близькості від Білої Церкви. До того ж, їх пов'язує розвинена транспортна інфраструктура. Жителям Тетієва не складе особливих труднощів приїхати в стоматологічний кабінет Дарина. Наша адреса: г. Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Дуже активно розвивається останнім часом естетична стоматологія. Тетіїв красивий мальовниче місто з багатою історією і культурою, добродушно розкриває обійми гостям. У свою чергу, стоматологічний кабінет Дарина із задоволенням допоможе жителям Тетієва вирішити проблеми пов'язані з зубами. Естетична стоматологія поверне вам білосніжну усмішку, без шкоди здоров'ю, адже в клініці Дарина застосовуються сучасні технології та методики.

Стоматологічний кабінет Дарина не забуває і про дітей. Так, як дитячі зуби більшою мірою схильні до карієсу та інших хвороб, та вимагають підвищеної уваги лікаря стоматолога. Стоматологічний кабінет Дарина пропонує наступні стоматологічні послуги: установку брекет-систем, пломбування, лікування й видалення молочних зубів, лікування ясен, профілактичний огляд.

Фахівці кабінету Дарина переконані, в тому що, кожному жителю нашої країни повинна бути доступна сучасна стоматологія. Тетіїв прекрасне місто, на вулицях якого повинні сяяти радісні посмішки його жителів. А гарна посмішка – це вже турбота фахівців стоматологічного кабінету Дарина.

Стоматологічний кабінет Дарина приваблює клієнтів використанням найсучасніших розробок та технологій у сфері стоматології. Кожна маніпуляція або процедура вироблена в клініці Дарина, заснована на багаторічних дослідженнях, які довели свою надійність, ефективність і безпеку. А новітнє стоматологічне та діагностичне обладнання стоматологічного кабінету Дарина дозволяють лікувати і вирішувати найскладніші стоматологічні завдання.

 
ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок – П'ятниця
    з 08:00 год. до 17:15 год.
  • Обідня перерва
    з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза