У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Узин

Основною цінністю кожної людини є здоров'я. Стан здоров'я безпосередньо впливає на якість життя, працездатність, настрій людини. Навпаки, якщо людина хвора, то знижується тонус організму, погіршується самопочуття і настрій, а це призводить до стресів та інших негативних факторів. За станом свого здоров'я потрібно стежити регулярно. Не менш важливим фактором у підтримці нормального здоров'я є догляд та лікування зубів, порожнини рота. При виникненні карієсу або іншої хвороби порожнини рота потрібно негайно звертатися в стоматологічний кабінет. Повернути зубам здоров'я, білизну, колишній блиск допоможе стоматологія. Узин відносно невелике місто, і отримати кваліфіковану допомогу стоматолога важко, так як провінційні клініки не отримують необхідні фінансової та матеріальної підтримки. Стоматологічний кабінет Дарина має в своєму арсеналі всі необхідні кошти, якими володіє сучасна стоматологія. Узин знаходиться зовсім близько від Білої Церкви, тому потрапити на прийом в стоматологічний кабінет «Дарина» Вам не складе особливих труднощів.

Якщо Вам потрібна термінова допомога в лікуванні зубів звертайтеся в стоматологічний кабінет «Дарина» за адресою: м. Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Багато людей навіть не здогадуються про причини раптових хвороб. А причина більш ніж банальна звичайний карієс. Справа в наступному, при пошкодженні верхнього шару зуба відкривається, можна сказати, маленька рана, через яку збудники різних хвороб потрапляють в організм здорової людини, провокуючи хвороби. У нас працюють досвідчені й кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, основне покликання яких - стоматологія. Узин чудове затишне місто, але в спадщину від недалекого радянського минулого йому дісталася величезна екологічна проблема військовий аеродром з значними покладами гасу, який потрапляючи в питну воду, робить негативний вплив на здоров'я людей, і зокрема на стан зубів (зменшується шар емалі, прогресують хвороби ясен і порожнини рота). У клініці «Дарина» ви маєте можливість провести обстеження і виявити захворювання зубів на ранній стадії, адже наш кабінет обладнаний сучасним діагностичним обладнанням та засобами які на даний момент може запропонувати стоматологія. Узин гостинне місто і повинно зустрічати гостей радісними посмішками ну, а в цьому Вам допоможе стоматологічний кабінет «Дарина».

Стоматологія не стоїть на місці, активно розвивається, в наслідок чого з'являються нові, методики лікування, матеріали для пломбування зубів. У стоматологічному кабінеті «Дарина» ми виконуємо пломбування зубів, застосовуючи керамічні та фотополімерні пломби, при цьому ви отримуєте гарантію, і можете бути впевнені в якості послуг наданих нашими фахівцями.

Відбілювання зубів, видалення зубів, протезування зубів, реставрація зубів, лікування, імплантація з цими завданнями легко справляється сучасна стоматологія. Узин може пишатися своїми жителями, їх працьовитістю і гостинністю, а професіонали клініки «Дарина» докладуть всіх зусиль, щоб уберегти їх від прикрих неприємностей, таких як зубний біль.

Якщо у вас проблеми з зубами довірте їх лікування професіоналам стоматологічного кабінету «Дарина».

 
ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок – П'ятниця
    з 08:00 год. до 17:15 год.
  • Обідня перерва
    з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза