У вас є питання? Ми відповімо на них!
Задати питання експерту
м. Біла Церква, вул. Чкалова, 10
(біля автостоянки лікарні №2 Семашко)
(04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21

Володарка

Часто ми нехтуємо здоров'ям своїх зубів, терпимо нестерпний біль, і звертаємося до лікаря якщо ситуація стає критичною. У більшості випадків це веде до втрати зуба, а також завдає колосального удару по здоров'ю людини.

Фахівці клініки Дарина переконані, що всім жителям нашої країни повинна бути доступна сучасна стоматологія. Володарка районний центр київської області з активно зростаючим населенням. Такій кількості людей потрібні якісно нові послуги, в тому числі й ті, які надає стоматологія.

У клініці Дарина працюють тільки висококласні фахівці, основне покликання яких стоматологія. Володарка розташована в безпосередній близькості від Білої Церкви, і клієнтам клініки «Дарина» дістатися до нас буде нескладно.

Наша адреса: м Біла Церква, вул. Чкалова 10, телефони: (04563) 6-20-93, (096) 501-83-93, (067) 608-22-21.

Протезування, лікування ясен та зубів, пломбування, відбілювання, реставрация всі ці завдання виконує сучасна стоматологія. Володарка, як гарне місто повинне радувати своїх гостей гарною посмішкою його жителів, а гарна посмішка це вже турбота фахівців стоматологічного кабінету «Дарина».

Не варто боятися візитів до стоматолога, це абсолютно безболісна процедура. Адже в стоматологічному кабінеті «Дарина» ми використовуємо найсучасніші анестетики, які зводять больові відчуття до нуля.

Високими темпами розвивається останнім часом естетична стоматологія. Володарка може поправу пишатися своїми жителями, їх гостинністю і працьовитістю. Лікарі клініки «Дарина» докладуть максимум зусиль, щоб підтримувати здоров'я їхніх зубів на належному рівні. За великим рахунком - підтримувати здоровий стан своїх зубів нескладно, регулярна профілактика і мінімальний догляд - ось основні правила, дотримуватися яких радить сучасна стоматологія. Володарка, як і більшість міст київського регіону, знаходиться в зоні особливої радіологічного контролю, а радіація негативно впливає, в тому числі і на здоров'я зубів.

У стоматологічному кабінеті «Дарина» ми не забуваємо і про дітей. Дитячі зуби більшою мірою схильні до дії карієсу, і звичайно ж вимагають особливої уваги з боку лікаря стоматолога. До ваших послуг - лікування і видалення молочних зубів, пломбування, профілактичний огляд, індивідуальний підхід до маленького пацієнта.

Основні переваги клініки «Дарина»:

Стоматологічний кабінет «Дарина» надає повний спектр стоматологічних послуг: від профілактики - до протезування.

 • Ми використовуємо тільки сучасне стоматологічне обладнання та матеріали провідних світових виробників.
 • Зручне розташування (нас знайти дуже легко, основний орієнтир білоцерківська Міська лікарня №2).
 • Діагностика в стоматологічному кабінеті «Дарина» виробляється за допомогою новітнього рентгенологічного обладнання.
 • Клініка «Дарина оснащена сучасним обладнанням для стерилізації, в процесі якої відбувається знищення всіх інфекцій.
 • У нас працюють лікарі професіонали, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, де вивчають новітні методики лікування зубів
 
ГРАФІК РОБОТИ:
 • Понеділок – П'ятниця
  з 08:00 год. до 17:15 год.
 • Обідня перерва
  з 13:00 год. до 14:00 год.
Наші сертифікати
© 2014. Всі права захищені
Створення сайту: : Імпреза